Gothic make-up

5. července 2007 v 15:35 | Silmarienna |  Gothic
zdroj: www.ctvrta-a.blog.cz (+ úpravy by Silmarienna)
Většina goth miluje černou. V jejich líčení se často kombinuje s bílou tváří. Vlasy jsou většinou taky černé, ale momentálně je na gothické scéně možné vše, v čem se člověk cítí dobře. Fantasii se meze nekladou. Proto opravdu stojí za to sledovat gothiky na setkáních. Na gothic festivalech jsou často k vidění nádherné kreace, avšak v každodenním životě se hodně gothiků mírní, aby vypadali alespoň trochu "společensky akceptovatelní".
Základem pro ně je nejsvětlejší odstín make-upu, který se dá sehnat a věřte, jsou s tím celkem velké potíže. Na pořádnou vrstvu, která zesvětlí věčně červený obličej pak použije kvalitní bílý pudr. To by byl základ, a teď už jen zapomenout na všechny předsudky a vytvořit to co se nám líbí a v čem se cítíme dobře. Někteří nepoužívají samostatně černé stíny,ale kombinaci černé linky s ledově stříbrnými a černými stíny.Přičemž to dokouzlí černou linkou tak,že se ho někteří opravdu bojí :D .
Další celkem výraznou a důležitou součástí dobrého goth líčení je rtěnka. Není nad starou dobrou černou. Tu ale v žádném "normálním obchodu" nenajdete.
Takže teď otázka: "Kde ale sehnat černou rtěnku?" I na tohle existuje odpověď a to objednat si ji na nějakém z internetových obchodů. Takže to bychom měli pudr, stíny, linky, rtěnku… A co ještě zbývá? Většina Gothiků se rozhodně neobejde bez kvalitního černého laku na nehty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama