Buďto sex, nebo tě nechám propadnout!

1. prosince 2007 v 19:02 | Silmarienna |  !!! TOHLE SI PŘEČTĚTE !!!
autor: Lenka Zlatníková, Cosmogirl
Čerstvá osmnáctka Andrea propadala na gymplu z fyziky. Její učitel jí místo opravného testu nabídl výměnný obchod - lepší známku za sex přímo ve škole!
"Ve druháku na gymplu jsem začala randit s Petrem a na školu mi nezbývalo moc času. Naštěstí jsem vždy byla oblíbencem učitelů, takže mi drobné mezírky ve vědomostech odpouštěli. Kromě fyzikáře...
Ten mě jednou vyhmátl ve chvíli, kdy jsme se s Péťou líbali na autobusové zastávce. Od té doby si neodpustil jedinou příležitost, kdy se do mě mohl navézt. Pořád v hodinách omílal, že bych se místo tahání s klukama měla soustředit na školu. Blížil se konec školního roku a já už se viděla s Péťou na prázdninách, takže jsem neměla myšlenky na drcení se na písemky.
Čtyřka z fyziky na vysvědčení se mi sice zdála potupná, ale uklidňovala jsem se, že každý holt nemůže být génius přes fyzikální vzorečky. Jenže - když nám učitel rozdával opravené písemky, zastavil se u mé lavice a ironicky pronesl: "Andreo, gratuluji vám. Touhle pětkou jste si podepsala ortel. Známku na vysvědčení máte jasnou - plný počet vás nemine!" Zírala jsem na něj jako na zjevení.
Protestovala jsem, že mi vychází čtyřka, ale zpražil mě s tím, že známky určuje on. "Jestli chcete něco změnit, stavte se po vyučování u mě v kabinetu," dodal ještě při odchodu ze třídy. Odpoledne jsem za ním šla v bojovné náladě. Byla jsem odhodlaná neodejít, dokud mi neslíbí, že na výzo dostanu čtyřku. V záloze jsem měla dva scénáře. Jeden spočíval v tom, utlouct ho argumenty, že mi nevychází pětka, ale čtyřka.
Holky mi radily variantu druhou - nešťastně na něj mrkat a v nejhorším se rozbrečet. Když jsem klepala na dveře jeho kabinetu, netušila jsem, že fyzikář pro mě napsal scénář třetí... Tvářil se vcelku přátelsky. Pozval mě dál, pobídl mě, abych se posadila, a dokonce mi nabídl kafe. Pak mi sdělil, že známku na vysvědčení si mohu zlepšit pouze v případě, že pro to něco udělám.
Začala jsem ho ujišťovat, že se příští rok budu svědomitě učit, ale on mě zarazil: "Na to už je pozdě, Andreo. Učit jste se měla dřív. Teď už vás může vykoupit jedině to, že jste hezká dívka." Vůbec jsem nechápala, co se mi snaží naznačit. Vstal, chvíli mě pozoroval a mnul si bradku.
Potom si sedl těsně ke mně, položil mi ruku na stehno a zajel s ní pod mou minisukni. "Co to děláte?" vyhrkla jsem. Rychle jsem vstala a šla ke dveřím, ale on se před ně postavil. "Rozmysli se, děvenko. Buďto budeš povolná a dneska v sedm večer sem přijdeš, nebo se rozluč s tím, že bys prolezla do třeťáku. O to se postarám." Pak mě konečně pustil.
Klepala jsem se strachy a rozčilením. Šla jsem si sednout před školu do parku, abych se uklidnila. Petr mi pořád volal na mobil, ale já neměla sílu s ním mluvit. V hlavě jsem měla jen jediné: jít, nebo nejít si k němu do kabinetu pro lepší známku?!

Sexuální lekce

Přesně v sedm hodin jsem prošla školním vestibulem a zamířila
ke kabinetu fyziky. Pořád jsem se rozhodovala, jestli mám zaklepat, když vtom vyšel ze dveří. Přezíravě a jakoby vítězoslavně si mě prohlédl a kývl na mě, abych ho následovala.
Zamířil ke třídám ve druhém patře. Šla jsem za ním. Rozhlédl se, jestli nikde nikdo není. Potom se uchechtl a vešel do prázdné třídy - učebny fyziky a chemie. Stála jsem tam jako tvrdé Y. Nevěděla jsem, jestli mi to za to stojí, ale pak jsem si řekla: Lepší než rupnout a zkazit si prázdniny reparátem. Naivně mě napadlo, že mu bude stačit sáhnout si na mladou holku...
Byl to přesně ten typ chlapa, který si podle mě nemůže normální ženskou najít. Podsaditý, s pivním pupkem a na hlavě kouty jak Letenská pláň. Kysele mu táhlo z pusy a při hodinách se často drbal v rozkroku. Všechny tyhle hnusy mi běžely hlavou. Odhodlaně jsem se nadechla, vklouzla za ním do třídy a zavřela dveře. Byla tam tma, takže jsem tápala podél stěny a snažila se nepřizabít o stojany se zkumavkami a fyzikálními přístroji.
Najednou mě prudce popadl a přisál se svými rty na můj krk. Nedočkavě mě líbal ve výstřihu a dost brutálně mě tiskl ke zdi. Zajel mi rukama pod tričko, aby mi rozepl podprsenku, ale nešlo mu to, tak mi vyhrnul triko až ke krku a jedním škubnutím ji ze mě násilnicky serval. Poodešel, aby rozsvítil. Hrozně jsem se styděla a křížila ruce na prsou. On mi je dal za záda a detailně zkoumal moje prsa, jako by to byl nějaký exponát v muzeu. Pak mě kousal do bradavek, dost to bolelo.
Rozepnul mi džíny a strčil mi ruku do kalhotek. Odstrkovala jsem ho, ale nedal se. Zasyčel na mě, že když nebudu poslušná, lepší známku si rozhodně nezasloužím. "Jestli chceš propadnout, seber se a vypadni. V opačným případě zůstaň a nedělej fóry, jasný?" Chtěl po mně hrozné věci. Byl neúnavný a jeho fantazie by si nezadala s choutkami toho největšího sexuálního zvrhlíka. Položil mě na lavici, zapojil nějaký přístroj a připnul mi na bradavky dva kolíčky, kterými do mě pouštěl proud. Nebolelo to, ale bylo to nepříjemný.
Zasouval do mě křídy, nutil mě onanovat se zkumavkou nebo tančit na katedře. Pak mě pobídl, ať si kleknu na všechny čtyři na lavici. Přistoupil blíž a vnikl do mě. Hýkal u toho jako kůň a nakonec mi rozmazal sperma po těle. Nevím, jak dlouho jsem tam s ním byla, ale zdálo se mi to jako celá věčnost. Když měl konečně dost, vytáhl klasifikační arch. Zachechtal se a k mému jménu napsal velkou čtyřku.
Pak zkonstatoval: "Kdybys chtěla trojku, víš, kde mě najdeš..." Zvedl se mi z něj žaludek. Sebrala jsem své oblečení a utekla se obléct na záchod. Tam jsem si sedla pod okno a rozbrečela se. Bylo mi zle z toho, co jsem udělala, a neuměla jsem si představit, že se Petrovi budu dívat do očí. Najednou jsem zaslechla kroky. Skoro jsem nedýchala ze strachu, že mě tam fyzikář najde a bude mě nutit znovu provozovat všechny ty nechutnosti.
Naštěstí jen prošel ven a za chvíli jsem zaslechla, jak bouchly dveře od školy. Seděla jsem tam ještě asi hodinu a pak jsem slyšela, jak se do šaten hrnou studenti, kteří měli večerní volejbal. Rychle jsem se vytratila a ubírala se domů. Ani jsem nevečeřela a šla rovnou do postele. Petrovi jsem ráno poslala smsku, že na víkend odjíždím s rodiči na chatu. Potřebovala jsem čas.
Stálo mě velké úsilí přetvařovat se před klukem, se kterým jsme se vždycky jenom něžně milovali a o žádných zvrhlých sexuálních praktikách nemohla být ani řeč. Dodnes nechápu, že na mně Petr nic nepoznal.

Nestálo to za to

Dneska už jsou to přesně dva roky a já si říkám, jak jsem byla neskutečně pitomá a naivní. Měla jsem fyzikáře prásknout ředitelce hned v momentě, kdy po mně chtěl sex za lepší známku. Jenomže to vím až teď. Je pozdě brečet nad tím, co už nemůžu změnit. Stydím se za to, co se mnou prováděl a že jsem se nechala. Rozhodně mi tenhle šrám na duši nestál za to..."

Psycholog to vidí takhle...

"Sexuální vydírání je trestný čin a učitel si nic takového rozhodně nesmí dovolit. Pokud se mladá slečna dostane do situace jako Andrea, může to mít naprosto zničující vliv na její psychiku. Málokdo se dovede s traumatem, které je srovnatelné se znásilněním, vyrovnat bez pomoci odborníka. Každopádně, nikdy si nenech líbit žádné sexuální vydírání. Andrea měla všechno oznámit rodičům nebo ředitelce školy, aby věc vyřešili, případně rovnou na policii," říká psycholog Jan Bednář.

Zkoušel to na nás taky...

Vlastně mě to nepřekvapuje, zkoušel to na mě taky. Hrozil mi trojkou na vysvědčení, ale já si ji radši nechala dát. Prásknout ho? Jenom by si na mě zasedl, stejně by ho nevyhodili...
Gábina

Je fakt, že náš milej fyzikář se vždycky choval dost divně. Třeba si často stoupal za nějakou holku v lavici a položil jí ruce na ramena. Nebo měl narážky, při kterých mi bylo docela trapně.
Kristýna

A co na to mladí páni učitelé?

Přimhouřili někdy u zkoušení očko při pohledu do tvého rafinovaného výstřihu?

* Přiznám se, že v mém případě k mnohé jedničce přispěla krátká minisukně nebo hluboký výstřih. Nic nepotěší učitelské oko tak jako krásná dívka, která se při zkoušení usmívá, jako by právě vyprávěla historku kamarádkám, a ne rodokmen Přemyslovců nevzhlednému dějepisáři, který si navíc zastrkává tričko do kalhot a mobil nosí za pasem. Ale nikdy bych svou studentku nenutil k sexu za lepší známku! Adam, 35 let, dějepisář

* Nebudeme si nic nalhávat, i učitelé jsou jen lidi. Jenže jakožto relativně mladý učitel jsem snadným cílem nejrůznějších nástrah
studentek. Když jdu po školní chodbě, snažím se nedívat nalevo
ani napravo, úsměvy zásadně neoplácím a při zkoušení se raději
dívám z okna. Nechci padnout do pasti třídě, která čeká na okamžik, kdy se blonďaté slečně u tabule podívám na nohy nebo do výstřihu.
Radim, 28 let, matikář

* Nejsem násilník ani sexuální maniak, abych své studentky nutil
k sexu za lepší známky. Jenže některé slečny jsou velmi chytré a vědí, jak dostat své. Jedna z mých studentek beznadějně propadala v angličtině, ale pomoc ve formě doučování odmítla. Jednodušší pro ni bylo chodit se mi natřásat do kabinetu a házet po mně cukrbliky. Byla sice krásná, ale radši jsem si hrál na impotentního homosexuála, než abych riskoval, že se dostanu do průšvihu.
Honza, 26 let, angličtinář
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 gsrgsr gsrgsr | 11. března 2008 v 23:21 | Reagovat

Pěkně napsaná ale fakt chudák holka ,učitele zavřít na doživotí

2 Silmarienna Silmarienna | 12. března 2008 v 16:05 | Reagovat

Tjn, čuně jedno, to už aby se člověk bál chodit do školy... Ale teda já bych k tomuhle nesvolila, ani kdybych měla propadnout...

3 Falang Falang | 27. září 2008 v 19:10 | Reagovat

Učitel prase, ale holka opravdu pitomá... vlastně si za to může sama

4 Martin Martin | 27. července 2011 v 17:02 | Reagovat

Sakra, jak já tomu učiteli závidím.

5 WaclawF WaclawF | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:21 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na silmarienna.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

6 ZdenekC ZdenekC | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 14:13 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

7 Kuldema Kuldema | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 13:48 | Reagovat

Lump armpit brings inconvenience, pain when moving. To delay trip doctors should not. Bulge under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. But most often it is consequences excessive use deodorants, non-compliance conditions personal hygiene, excessive sweating. Inflammation causes narrow blouse, alien razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>lump under armpit hurts</a>  
Compaction under the arm, inflammation, lump getting hot? This is the boil that will cut, then drink antibiotics. initial stage cost solutions, antibacterial drugs. If the ailment switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama